Porozmawiajmy o naszym idolu Owcy!!
Wszystko co najlepsze!!!!
Tu nie chodzi o jakies smieszno glupie dogadywania, bo one zawsze mnie beda bawic ;p tylko jak slysze jak ktos mowi "o podobno owca sie najebal i go kumple obcieli jak byl pijany" to mnie kurwica strzela, tym bardziej jak takie rzeczy pieerdola ludzie z ktorymi poza szkola nie mam kontaktu.. ~~
wrr...

<zlaowca2>


  PRZEJD NA FORUM