| Porozmawiajmy o naszym idolu Owcy!! Wszystko co najlepsze!!!! |
| Tu nie chodzi o jakies smieszno glupie dogadywania, bo one zawsze mnie beda bawic ;p tylko jak slysze jak ktos mowi "o podobno owca sie najebal i go kumple obcieli jak byl pijany" to mnie kurwica strzela, tym bardziej jak takie rzeczy pieerdola ludzie z ktorymi poza szkola nie mam kontaktu.. ~~ wrr... <zlaowca2> |