| Porozmawiajmy o naszym idolu Owcy!! Wszystko co najlepsze!!!! |
| <nie, wcale nei najlepiej sie do Cie bie przypierdalac, zwyczajnie najlatwiej bo byles pod reka =p a tak na powaznie to skonczmy ten temat bo sie cuzje jak pokrzywzone QQ dziecko... niewazne i tyle, tylko po prostu czasem niektore rzczy mnie draznia, wyabczcie ale juz taka ma owcza natura ;]> |